OldOrbitWIKI

Harita 1-3Alt harita

Harita 1-3, MCC bölgesindeki bir alt haritadır. Haritanın boyutu 20.800 × 12.800 birimdir; 98 uzaylı ve 80 bonus kutusu bulunur.

Portallar

HedefKonumNot
Harita 1-22.000, 11.500–
Harita 1-418.500, 11.500–
Harita 2-318.500, 2.000–
LoW Kapısı10.400, 6.400Grupla girilir

Uzaylılar

UzaylıAdetDPTP
Spora302.000800
Nyxwing306.0001.600
Hexapod2020.0003.200
Verdigris10100.0006.400
Prime Hexapod480.00012.800
Prime Verdigris4400.00025.600

Maden kayaları

15 Aquarion, 12 Auralite kayası bulunur.

Bu sayfa oyunun güncel verilerine göre hazırlanmıştır. Bir yanlışlık görürsen forumdan ya da destek merkezinden bildir.