OldOrbitWIKI

Harita 2-4Alt harita

Harita 2-4, EIF bölgesindeki bir alt haritadır. Haritanın boyutu 20.800 × 12.800 birimdir; 98 uzaylı ve 80 bonus kutusu bulunur.

Portallar

HedefKonumNot
Harita 2-22.000, 2.000–
Harita 3-32.000, 11.500–
Harita 4-210.000, 12.000–
Harita 2-318.500, 2.000–

Uzaylılar

UzaylıAdetDPTP
Spora302.000800
Nyxwing306.0001.600
Hexapod2020.0003.200
Bastillion10200.00012.800
Prime Nyxwing424.0006.400
Prime Bastillion4800.00051.200

Maden kayaları

12 Aquarion, 15 Auralite kayası bulunur.

Bu sayfa oyunun güncel verilerine göre hazırlanmıştır. Bir yanlışlık görürsen forumdan ya da destek merkezinden bildir.