OldOrbitWIKI

Harita 4-5Üst savaş haritası

Harita 4-5, bir üst savaş haritasıdır. Haritanın boyutu 41.600 × 25.600 birimdir; 367 uzaylı ve 60 bonus kutusu bulunur.

Portallar

HedefKonumNot
Harita 1-55.500, 13.500–
Harita 2-527.000, 2.000–
Harita 3-527.000, 25.000–
Harita 5-124.400, 20.800–
Harita 5-124.400, 6.400–
Harita 5-111.500, 13.400–

Uzaylılar

UzaylıAdetDPTP
Skitter-X1520.0003.200
Skitter20800400
Spora202.000800
Nyxwing206.0001.600
Hexapod2020.0003.200
Verdigris20100.0006.400
Bastillion20200.00012.800
Mireling2040.0003.200
Helion20300.00025.600
Shard2050.0006.400
Shardlord20400.00051.200
Skitter-X2020.0003.200
Prime Skitter83.2001.600
Prime Spora88.0003.200
Prime Nyxwing824.0006.400
Prime Hexapod880.00012.800
Prime Verdigris8400.00025.600
Prime Bastillion8800.00051.200
Prime Mireling8160.00012.800
Prime Helion81.200.000102.400
Prime Shard8200.00025.600
Prime Shardlord81.600.000204.800
Prime Skitter-X880.00012.860
Apex Skitter46.4003.200
Apex Spora416.0006.400
Apex Nyxwing448.00012.800
Apex Hexapod4160.00025.600
Apex Verdigris4800.00051.200
Apex Bastillion41.600.000102.400
Apex Mireling4320.00025.600
Apex Helion42.400.000204.800
Apex Shard4400.00051.200
Apex Shardlord43.200.000409.600
Apex Skitter-X4160.00025.600

Bu sayfa oyunun güncel verilerine göre hazırlanmıştır. Bir yanlışlık görürsen forumdan ya da destek merkezinden bildir.